Nowe inwestycje mieszkaniowe Moderna

Złota Chmielna Apartaments. Najbardziej pożądany adres w Polsce.
Styczeń 4, 2017
Mieszkaniowy trend: Wędrówki z przedmieść do centrów miast
Styczeń 4, 2017
Pokaż wszystkie

Nowe inwestycje mieszkaniowe Moderna

Pomiędzy ulicami Złotą a Chmielną w Warszawie spółka Moderna wybuduje 54 mieszkania.

W tej części stolicy inwestor planuje ośmiopiętrowy budynek. Prace budowlane już ruszyły. Mieszkania mają być oddane do użytku w maju 2018 roku. – Budynek, choć powstaje w ścisłym centrum, w pobliżu najważniejszych arterii miasta, dzięki usytuowaniu w głębi ulicy jest odcięty od wielkomiejskiego zgiełku – mówią przedstawiciele dewelopera.

Klienci mają do wyboru mieszkania o powierzchni od 32 do 86 mkw. Lokale mają 2,90 m wysokości. W dwóch podziemnych halach garażowych znajdą się 33 miejsca parkingowe o zróżnicowanej szerokości. Ceny mieszkań wahają się od 14 do 18,9 tys. zł za mkw.

– Panoramiczne przeszklenia doświetlające wnętrza są zestawione z surowymi materiałami – aluminiową stolarką okienną i grafitowymi wykończeniami z barwionej stali – opisuje inwestor. – Wejście do budynku będzie wykończone płytami marmurowymi.

– Po pierwszym tygodniu sprzedaży możemy śmiało powiedzieć, że kamienica Złota-Chmielna to strzał w dziesiątkę rynkowych potrzeb. Sprzedaliśmy już 30 proc. lokali – mówi Adam Małaczek, prezes zarządu Moderna Investment.

I podkreśla, że mieszkania w tej warszawskiej kamienicy „to dobry wybór dla osób, które chcą żyć pełnią wielkomiejskiego życia”. – To także dobra propozycja dla tych, którzy traktują nieruchomość jak inwestycję – przekonuje prezes spółki Modena. Firma oferuje też usługę zarządzania najmem.

o inwestycji

Adres: Warszawa, ul. Złota 75A Liczba kondygnacji: dziewięć i dwie podziemne Wysokość budynku: 28 m Liczba mieszkań 54 Powierzchnia mieszkań: 32-86 mkw. Liczba miejsc parkingowych: 33

O deweloperze

Właściciele spółki Moderna Investment na rynku nieruchomości oraz rynku inwestycyjnym działają prawie 15 lat. W 2012 roku deweloper oddał do użytku budynek mieszkalny z częścią usługową – Kamienicę Moderna przy placu Kaszubskim 7 w Gdyni. W 2013 roku inwestor zakończył drugą inwestycję – apartamentowiec Lighthouse przy ulicy Norwida 13 w Gdyni.

Gotowy jest także dwubryłowy budynek Baltiq Plaza przy gdyńskiej ulicy Świętojańskiej. Na ukończeniu są kolejne inwestycje: Victoria Residence w centrum Sopotu przy ul. Kościuszki 66, Nautikka w Gdyni przy ulicy Pomorskiej 8 oraz budynek hotelowo-usługowo-handlowy przy al. Grunwaldzkiej 505 w gdańskiej Oliwie.

Firma ma w planach kolejne inwestycje.