MODERNA


Zmieniamy świat na lepsze!

 
Stolica polskiego modernizmu

Gdynia. Stolica polskiego modernizmu nazywana także białym miastem. Z tej tradycji wywodzi się Moderna Superior Living. Spółka szyje na miarę wymagającego klienta wzniosłe apartamentowce, funkcjonalne powierzchnie biurowe i usługowe. Na samym Trójmieście jednak nie poprzestaje. Swój pierwszy krok postawiła już w stolicy.

Funkcja nad formą

Funkcjonalność. To pierwsze co określa realizacje Moderna. W doskonały sposób oddaje ducha tradycji modernizmu. Jednak funkcja nie wyklucza formy i estetyki. Kto miał przyjemność przechadzać się w pobliżu ulicy Świętojańskiej w Gdyni, z pewnością zwrócił uwagę na imponujący Baltiq Plaza. Ten dwubryłowy budynek komponuje się ze swoim otoczeniem. Z jednej strony marynistyczne wykończenia, z drugiej prostota w wyrazie. Inwestycja przy zachowaniu wszelkich dogodności cieszy oko również swoją estetyką. Jest odzwierciedleniem klasycznego hasła modernizmu – mniej znaczy więcej.

Trójmiejski klimat

Baltiq Plaza jest jednym z koronnych osiągnięć Moderna. Swoje uznanie zdobyła m.in. otrzymując tytuł Budowy Roku 2015. Spółce zawdzięczamy także ekskluzywny apartamentowiec Lighthouse oraz Kamienicę Moderna wyróżnioną przez „Czas Gdyni”, budynek Nautikki przy ul. Pomorskiej oraz apartamentowiec Victoria Residence w Sopocie. Także biznesowe zagłębie nie przeszło uwadze firmy- do dyspozycji są powierzchnie biurowe w Xenon Businnes Park. Dużym zainteresowaniem mediów cieszy się inwestycja w gdańskiej Oliwie gdzie powstaje m.in. hotel Hilton by Hampton oraz powierzchnia handlowa Lidl.

Spojrzenie w przyszłość

Teraz przyszedł czas na Warszawę. Spółka nie poprzestaje na rodzimym rynku nieruchomości. W 2018 roku ma zostać oddany do użytku prestiżowy projekt Złota Chmielna. Moderna także i tym razem postawiła na centrum miasta. Kameralny apartamentowiec pozwala cieszyć się i korzystać z uroków wielkomiejskiego życia, przy jednoczesnym zachowaniu poczucia intymności.