Adam Małaczek - Prezes Moderna

Żyjemy szybko, w ciągłym biegu, stale się gdzieś się spieszymy. Dzięki temu coraz bardziej doceniamy wolny czas. Wtedy też rośnie nasze zapotrzebowanie na luksus i komfort. Chcemy żyć wygodnie, mieć blisko do pracy, sklepu czy lekarza. Jednocześnie cenimy przyrodę i potrzebujemy bliskości terenów zielonych. Wymagania klientów rosną, a deweloperzy wciąż starają się im sprostać.

Nadążyć za potrzebami klienta

Adam Małaczek od wielu lat jest prezesem zarządu w firmie deweloperskiej Moderna. Doskonale zdaje sobie sprawę ze zmieniających się oczekiwań swojego klienta. Dlatego stara się na bieżąco dopasowywać ofertę swojej firmy do wymagań przyszłych właścicieli mieszkań. Jak sam przyznaje, firma powstała w wyniku zdobywanych przez wiele lat doświadczeń i fascynacji gdyńskim modernizmem. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów, zatrudnia jedynie profesjonalistów, którzy z pasją wykonują swoją pracę, i tak jak on, analizują i dopracowują każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, przy planowaniu a następnie realizacji inwestycji.

Mieszkanie marzeń

Przygotowując kolejne inwestycje, Adam Małaczek, zawsze stawia sobie za cel, aby przyszli mieszkańcy czuli się w niej jak najlepiej. Adam Małaczek w realizowanych przedsięwzięciach stawia na modernistyczny i nowatorski styl. Funkcjonalizm i estetyka minimalizmu ma dla niego ogromne znaczenie, co doskonale widać w każdym oddanym przez niego do użytku budynku. Już od wyboru lokalizacji nieruchomości dokłada wszelkich starań, aby była ona atrakcyjna i posiadała sporą ilość terenów zielonych. Inwestycje sygnowane przez prezesa Moderna są przemyślane i na wskroś ekskluzywne. Każde mieszkanie projektowane jest tak, aby wpadała do niego jak największa ilość promieni słonecznych oraz aby było możliwe zagospodarowanie każdego kupionego metra. Inwestycje wychodzące za aprobatą Pana Adama Małaczka gwarantują przestrzeń zarówno do pracy jak i odpoczynku.

Obecnie Moderna prowadzi prace budowlane nad takimi inwestycjami jak: Złota Chmielna Aparments w warszawie, Oliwa 505 w Gdyni i Front Park w Gdyni. Na rynku podziwiać można również już ukończone budynki takie jak: Baltiq Plaza, Lighthouse oraz Kamienica Moderna, Nautikka i Victoria Residence.